Громадська рада Добровеличківського району просить перейменувати область на Центральноукраїнську

Свою думку громадська рада оформила у протокольне рішення

3306
кількість переглядів

Члени громадської ради при Добровеличківській РДА на своєму засіданні сьогодні, 10 січня, проголосували за рішення клопотати перед громадською радою при ОДА розглянути питання про перейменування області на Центральноукраїнську та залучити до цього процесу громадські ради при інших райдержадміністраціях регіону.

Про це CBN повідомила голова ради Катерина Ковальська.

За її словами, клопотання підтримали всі присутні члени громадської ради району.

«Це люди, які, зокрема, представляють дві найпотужніші громадські організації – профспілки навчально-виховного об’єднання і центральної райлікарні», – уточнила Катерина Ковальська і додала, що питання про перейменування області також обговорювалося з громадою.

Голова громадської ради Добровеличківського району наголосила: розглядалися три варіанти назви – Інгульська, Кропивницька і Центральноукраїнська.

«Зупинилися на двох – Кропивницькій і Центральноукраїнській. Але ми обрали Центральноукраїнську, бо Добровеличківка є центром України… Все прекрасне повинно починатися з центру. Більше того, назва Центральноукраїнська буде більш привабливою, на нашу думку, для інвесторів», – прокоментувала голова громадської ради.

Катерина Ковальська зазначила, що свою думку громадська рада оформила у протокольне рішення і передасть його громадській раді при облдержадміністрації.

Нагадаємо, громадська рада при Добровеличківській райдержадміністрації утворилася торік у жовтні.

20 листопада 2018 року Верховна Рада підтримала перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку. Перед цим народні депутати перейменували Кіровоградський район.

Проект закону про перейменування Кіровоградської області надійшов до Конституційного Суду.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.