Кропивницькі художники можуть відзначити ювілей спілки у новому виставковому залі

Влада міста запевнила митців щодо всебічної підтримки їхньої діяльності

469
кількість переглядів

Влада міста до квітня пролонгувала договір оренди приміщення, де розташований виставковий зал обласної спілки художників України.

Про це CBN повідомив голова облспілки Андрій Хворост.

Приміщення спеціально спроектували в цьому будинку 40 років тому. У вересні минулого року в місті відбулася акція підтримки «Художнього салону»: обласна спілка художників отримала від управління комунальної власності міськради листа щодо закінчення строку договору оренди, де було вказано в тому числі й те, що власнику, тобто територіальній громаді, потрібне це приміщення.

Спілці запропонували нове – на другому поверсі у холі концертної зали на 550 місць ЦНАПу, який створюється у будівлі кібернетико-технічного коледжу Кропивницького.

Крім того, за словами Андрія Хвороста, під егідою управління культури і туризму міськради створюється туристично-культурний центр, увійти у який запропонували й майстрам пензля.

Андрій Хворост сподівається, що 30-річчя Кіровоградська обласна спілка художників відзначатиме в новій великій сучасній виставковій залі.

До обласної спілки художників входять 42 митці. Щороку у виставковому залі на розі Великої Перспективної та Гоголя кожні 2 – 3 тижні проводяться виставки творів як професійних художників, так і митців-аматорів з Кропивницького, Кіровоградської області та інших областей.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.