На Кiровоградщинi за зловживання при закупiвлi судитимуть директора державного пiдприємства

В разi доведення вини керiвнику пiдприємства загрожує до восьми рокiв позбавлення волi

607
кількість переглядів

Прокуратура Кiровоградської областi затвердила обвинувальний акт вiдносно директора Кiровоградської державної сiльськогосподарської дослiдної станцiї Нацiональної академiї аграрних наук України, який вчинив злочин у сферi службової дiяльностi.

Про це CBN поiнформували в обласнiй прокуратурi.

Досудове розслiдування встановило, що службовець, дiючи в iнтересах третiх осiб, при проведеннi закупiвлi селекцiйного комбайну за державнi кошти уклав додаткову угоду з метою безпiдставного завищення вартостi предмету договору. Вiдповiдно до висновку судово-економiчної експертизи, матерiальнi збитки, завданi злочином, становлять 261 тис. грн.

Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, тобто умисне, в iнтересах третiх осiб використання службовою особою службового становища всупереч iнтересам служби, що спричинило тяжкi наслiдки) Кримiнального кодексу України скерували на розгляд суду.

В разi доведення вини керiвнику пiдприємства загрожує до восьми рокiв позбавлення волi з позбавленням права обiймати певнi посади чи займатися певною дiяльнiстю на строк до трьох рокiв.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.