БК «Золотий Вік» вдруге поступилася кам'янському «Прометею»

Перегляди: 664

У рамках стартового туру другого кола чемпіонату України з баскетболу в Вищій лізі кропивницький «Золотий Вік» вдруге зіграв у Кам'янському з головним фаворитом першості - місцевим «Прометеєм», передає кореспондент CBN.

Підопічні Георгія Ступенчука не змогли протистояти фаворитам.

Завдяки упевненим діям трійки американців, яким вдало допомагали українські виконавці, господарі майданчику диктували свої умови суперникам.

Після першої чверті перевага команди Дмитра Маркова була значною - 34:11. Далі ситуація не змінилася й на велику перерву конкуренти пішли за рахунку 58:28.

У двох періодах по перерві кам'янчани грали в своє задоволення й фінальна сирена зафіксувала розгром кропивничан - 108:65.

«Прометей» зміцнив своє лідерство в групі «А» Вищої ліги, а наша команда погіршила свої шанси на потрапляння до четвірки кращих, яка продовжить боротьбу за нагороди.