Команди БК «Золотий Вік» зіграли два матчі в чемпіонаті України

Перегляди: 870

Вчора баскетбольні команди БК «Золотий Вік» провели два матчі в рамках чемпіонату України в першій та вищій лігах.

Спочатку на майданчик факультету фізвиховання ЦДПУ вийшли гравці БК «Золотий Вік» та запорізького «Металургу». Виришільний дальній кидок Олександра Харуна майже з центру майданчику дозволив підопічним Андрія Бабенка перервати невдалу серію й здобути важливу перемогу - 88:86.

А от основа, яка проводила свій перший матч без головного тренера Георгія Ступенчука (діями партнерів керував граючий тренер Богдан Сосой), до середини третього періоду диктувала миколаївцям з «Ніко-Баскету» свої умови й лідирувала з рахунком у 8-10 очок.

Потім гості додали в активності та стали більш впевнено захищатися. Як наслідок миколаївці перед 4-м періодом скоротили відставання до 6 пунктів. Ну а на початку 4-го періоду гості не тільки наздогнали конкурентів, але й вишли вперед. На останній хвилині гості були влучнішими й перемогли кропивничан - 90:96.