У Кропивницькому перевірили якість харчування дітей у двох навчальних закладах (ФОТО)

Комісія перевірила харчування дітей у гімназії новітніх технологій навчання та загальноосвітній школі №4

855
кількість переглядів

Управління освіти міської ради Кропивницького спільно з представниками Громадської ради здійснюють рейдові перевірки якості харчування учнів закладів загальної середньої освіти обласного центру, й цього тижня комісія проінспектувала організоване харчування дітей у гімназії новітніх технологій навчання та загальноосвітній школі №4.

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради.

За інформацією директора ЗОШ №4 Світлани Павленко, безкоштовними гарячим харчуванням у школі забезпечені 338 учнів 1 – 4 класів та 69 – середніх і старших класів пільгових категорій, серед яких і діти учасників АТО.

«Кожного дня медична сестра знімає пробу, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, яка опікується саме початковою ланкою, контролює роботу їдальні та перевіряє якість продуктів харчування. У нашому навчальному закладі працює також рада з питань харчування, до якої входять і представники батьківської громадськості. Вони регулярно перевіряють санітарний стан харчоблоку та якість сніданків», – зазначила Світлана Павленко.

Провідний спеціаліст управління освіти, інженер-технолог Ірина Сидоренко зазначила, що меню у школах складається і затверджується на два тижні, розмір порції повинен відповідати віковій категорії дітей.

«У шкільному меню гарячих сніданків є каші, страви із м’яса, риби та сиру. Сніданки збалансовані та вітамінізовані: чай з лимоном, яблука, мандарини – таким чином взимку намагаємось підтримувати імунітет дітей», – сказала вона.

За результатами контролю комісія зробила висновки, що режим харчування у школі дотримується, а вихід порції відповідає нормам.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.