У Кропивницькому презентували проект «Сусідська варта»

Проект існує в десяти містах України

968
кількість переглядів

Сьогодні, 24 січня, у Кропивницькому презентували проект «Сусідська варта», який спрямований на створення безпечного середовища через поглиблення взаємодії та комунікації поліції з громадою, передає кореспондент CBN.

Презентація відбулася за участі заступника голови Національної поліції України Олександра Фацевича, керівництва ГУ НП та області.

Заступник голови ОДА Сергій Коваленко зазначив, що з обласного бюджету виділили 1 мільйон 700 тисяч гривень на понад 400 камер відеоспостереження. Це обладнання вже встановили і презентували керівництву області.

«Ми, знаходячись у Кропивницькому, можемо бачити і реагувати на те, що відбувається на в’їзді у Кіровоградську область у Гайвороні, Новгородці чи Великій Висці і так далі. Цей проект – це один з наступних кроків організації суспільства саме тут, у нас на Кіровоградщині», – зазначив Сергій Коваленко.

Проект «Сусідська варта» працює вже в десяти містах України: Луцьку, Рівному, Чернівцях, Вінниці, Борисполі, Полтаві, Кременчуці, Кривому Розі, Хмельницькому та Херсоні.

На будинок встановлюються магнітні замки, домофони та камери відеоспостереження. Також встановлюють замки на підвальні приміщення та горища, закріплюють та закривають каналізаційні люки. У дворах облаштовують інформаційні знаки та дошки оголошень.

Також існують чати в Messenger та Telegram під назвою «Безпечне місто» для спілкування жителів міста та поліції.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.