ФК «Кропивницький» посів друге місце на футзальному «Кубку Нескорених»

Перегляди: 768

У Києві завершився перший всеукраїнський турнір з футзалу «Кубок Нескорених», у якому взяли участь учасники бойових дій, які отримали поранення, ушкодження чи контузію.

Ініціатором таких змагань виступили Національна рада спортивної реабілітації захисників України за підтримки Федерації футболу України, передає кореспондент CBN.

За перемогу боролися шість команд, які на попередньому етапі були розподілені на дві групи.

Кропивничани в першому матчі переграли київські «Пурпурові серця» - 10:4, а потім здолали столичний «Легіон» - 8:1.

У групі B дві перемоги поспіль здобули футболісти ФК «Волинь YES», обігравши спочатку «Черкаських козаків» 8:3, а потім і ФК «Поліська січ» - 10:1. Друге місце посіли «Черкаські козаки», які в очній зустрічі з «Поліською січчю» не мали проблем - 13:1.

П’яте місце посів ФК «Легіон», який переграв ФК «Поліська січ» 9:5.

У матчі за третє місце «Пурпурові серця» поступилися «Черкаським козакам» - 6:7.

Фінал проходив у напруженій боротьбі, де кропивничанам трохи не пощастило. ФК «Волинь YES» переміг ФК «Кропивницький» 3:2 та виграв Кубок Нескорених-2019. Кропивничани здобули срібні нагороди.