На бонусних рахунках жителів Кіровоградщини накопичилось понад 14 мільйонів гривень

Перевірити, скільки там накопичено коштів, можна в популярних каналах - Приват24, 3700, мобільному додатку

370
кількість переглядів

Понад 300 тисяч жителів Кіровоградщини, накопичили 14 110 690 гривень на своїх бонусних рахунках, доступ до яких автоматично відкритий через будь-яку картку ПриватБанку.

Про це CBN повідомили у прес-службі філії ПриватБанку в області.

«Бонус Плюс» – це програма лояльності, яка дозволяє власникам карток ПриватБанку отримувати бонуси до 20% у торговельно-сервісній мережі партнерів програми. На Кіровоградщині отримувати та витрачати бонусні кошти можна у більше ніж 1300 партнерів програми «Бонус Плюс», які надають клієнтам ПриватБанку бонуси у вигляді електронних грошей на свій бонусний рахунок. Отримані бонуси автоматично зараховуються на персональний бонусний рахунок клієнта. Перевірити, скільки там накопичено коштів, можна в популярних каналах – Приват24, 3700, мобільному додатку.

«Сервіс “Бонус Плюс” надає змогу нашим клієнтам отримувати знижки, які автоматично у вигляді бонусів зараховуються на рахунок, – розповіла керівник направлення Бонус Плюс Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку Олена Копієвська. – Усі бонуси накопичуються, і витрачати їх досить просто. При здійсненні розрахунків через пос-термінал ПриватБанку слід попросити касира оплатити покупку з бонусного рахунку».

Сьогодні майже 1300 торговельних точок на Кіровоградщині працюють з програмою. Це і мережі магазинів «Вересень» («Файно Маркет»), «Крамничка», «Червоний Маркет», «Мініма», «Наша ряба», «Мандарин», і ще сотні інших.

Це лише магазини продовольчих товарів. Якщо ж хочеться придбати за бонуси чи зі знижкою подарунки – звертайтесь до магазинів «Столичної ювелірної фабрики» чи «Часи» на Преображенській.

У мережі магазинів «Ельдорадо», «Дім посуду», «Камелія» (що навпроти мерії), магазині «Будматеріали» (на вулиці Кільцевій) можна придбати все для дому зі знижкою чи за бонусний рахунок.

«Алло», «Цифротех», «Мобімир» та «Мобілочка» теж є партнерами ПриватБанку.

Що стосується аптек, тут теж чималий вибір – мережі «Ацинус», «Медсервіс», «Здоров’я», «Віталюкс» тощо.

Навіть придбати квіти чи зайнятися фітнесом можна, розраховуючись зі знижками чи з бонусного рахунку.

Крім того, жителі Кіровоградщини можуть зареєструватися у спеціальних акціях, які дають змогу отримувати персональні відсотки бонусу. Наприклад, у магазині «Веселі карамелі», що на вулиці Дворцовій, 38, у Кропивницькому 22.01 – 20.02, з 09:30 – 13:30, з понеділка по п’ятницю можна придбати смаколики з 10% знижкою.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.