У справі кропивничанки, яку обвинувачують у вбивстві доньки, почалися судові дебати

Засідання продовжиться 12 лютого

1376
кількість переглядів

Судові дебати у справі Олени Добродій, яку обвинувачують у вбивстві доньки, почалися сьогодні, 31 січня, передає кореспондент CBN.

На засіданні в Кіровському районному суді Кропивницькому заслухали прокурора. Сторони потерпілих – батька та свекрухи Олени Добродій – заявили, що не вірять у те, що вбивство скоїла вона.

Засідання перенесли на 12 лютого, бо свекруха Добродій заявила про погане самопочуття.

Нагадаємо, близько 10:00 8 грудня 2017 року 12-річна кропивничанка Катерина Добродій пішла нібито в школу з дому на вулиці Івана Богуна, 159 (Стара Балашівка), і не повернулася.

12 грудня поліцейські знайшли тіло Каті біля бази відпочинку «Рожевий слон» в Обознівці Кіровоградського району. Як повідомили згодом у поліції – зі слідами насильницької смерті, понад 70 ран. Правоохоронці порушили провадження за фактом умисного вбивства.

У злочині зізналася мати дівчинки. 13 грудня Олені Добродій офіційно оголосили про підозру.

У квітні 2018 року справу Олени Добродій направили до суду. Процесуальний керівник у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства дівчинки (п. 2, п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне убивство) затвердив клопотання про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру.

Олексій Гора, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.