Кіровоградщина завершить будувати амбулаторії у кінці березня

Будівництво амбулаторій область уже завершує

663
кількість переглядів

Кіровоградська область завершить своє завдання з будівництва сільських лікарських амбулаторій у кінці березня, повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час відкриття амбулаторії в селі Червоновершка Компаніївського району, передає кореспондент CBN.

Він зазначив, що будівництво амбулаторій область уже завершує. Зводять їх у рамках програми Президента України Петра Порошенка «Розвиток сільської медицини».

«Із 18 я особисто побував на п’яти. Сім амбулаторій уже проводять прийоми. Очікуємо, що в залежності від погодних умов, до кінця першого кварталу, тобто до кінця березня, ми будемо говорити про стовідсоткове виконання президентської ініціативи на Кіровоградщині», – наголосив він.

Нагадаємо, Кіровоградщина першою в Україні збудувала амбулаторію – у селі Протопопівка Приютівської громади Олександрійського району. Область першою розпочала виконувати завдання і фактично дала старт бренду нових амбулаторій.

Кіровоградщина потрапила у п’ятірку областей, де найближчим часом розпочнеться тестування телемедицини у сільських амбулаторіях.