Молодіжна рада готує сюрприз Кропивницькому до Дня святого Валентина

Такого подарунка місто ще не отримувало, тому CBN обов'язково підготує спойлер

738
кількість переглядів

Молодіжна рада Кропивницького запланувала на 2019 рік проведення низки заходів.

Про це CBN розповіла заступник керівника управління молоді та спорту міськради Катерина Черкасська.

Для їхньої реалізації, а також проведення спільних заходів з молодіжними громадськими організаціями міста в бюджеті Кропивницького передбачили 40 тисяч гривень.

«Цей рік особливий – ми відзначаємо 265-річчя з моменту заснування міста. Тому кожен захід, який проводитиметься разом з Молодіжною радою, буде присвячений ювілею. Почнемо з Дня святого Валентина. У нас великі плани. Молодь Кропивницького готує справжній сюрприз містянам 14 лютого», – розповіла Катерина Черкасська.

Вона нагадала, що минулого року всі основні заходи в місті проходили за підтримки Молодіжної ради. Наприклад, активісти провели молодіжне чаювання до Дня студента в «Мокко», сам День студента відзначили в клубі «Фьюжн» разом з кавер-гуртом з Миколаєва, брали участь в ювілейній 20-й Студентській республіці, Дні вуличної музики, Дні молоді тощо. В заходах взяли участь від 300 кропивничан.

З початку нинішнього члени Молодіжної ради та лідери молодіжного руху в місті брали участь у створенні ланцюга єдності до Дня соборності та наколядували у кропивницьких кафе частину грошей на лікування Микити Григор’єва. 11-річний хлопчик у листопаді 2017 року через нейроінфекцію втратив можливість говорити і повноцінно рухатися.

Нагадаємо, Кропивницький змагатиметься за звання «Молодіжної столиці України».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.