Кропивницька «Зірка» не змогла взяти реванш у «Кременя»

Перегляди: 864

Свій другий контрольний матч цього міжсезоння «Зірка» знову проводила проти лідера групи Б Другої ліги – кременчуцького «Кременя».

Про це СВN повідомили у прес-службі кропивничан.

Нагадаємо, що в першому протиборстві у Кременчуку перемогли господарі – 3:1. Друга гра проходила в Кропивницькому на полі зі штучним покриттям стадіону «Зірка». В першому таймі, граючи складом близьким до оптимального, який значно підсилив тренер Олександр Кочура, господарі поля значно переважали своїх суперників. Створивши декілька дуже небезпечних моментів, кропивничани їх не використали. Перший тайм завершився без влучних ударів – 0:0.

По перерві наставники «зіркових» майже повністю змінили склад й гостям вдалося вирівняти ситуацію на полі. Хоча небезпечних моментів не виникало. А єдиний гол кременчужани забили, граючи в більшості. За друге попередження на 66-й хвилині вилучили центрбека «Зірки» Олександра Маткобожика. Через чотири хвилини після кутового гості скористалися метушнею в штрафній суперників й вразили ціль – 0:1. Господарі мали декілька можливостей зрівняти рахунок, але не використали свої шанси. Поєдинок так і завершився мінімальною перемогою «Кременя» - 0:1.

«Зірка»: 1-й тайм – 74. Медведєв Марк, 26. Маткобожик Олександр, 47. Дугієнко Олександр, 51. Потенційний новачок, 52. Рудницький Іван (к/к), 80. Сьомка Артем, 71. Збунь Олексій, 84. Кочура Олександр, 70. Кондраков Данііл, 39. Потенційний новачок, 48. Потенційний новачок; 2-й тайм – 74. Медведєв Марк, 26. Маткобожик Олександр, 57. Коноваленко Максим, 51. Потенційний новачок, 63. Павлюк Кирило, 72. Лопушенко Ігор, 86. Авер’янов Максим, 79. Нерубенко Дмитро, 54. Касімов Дмитро, 76. Савіцький Андрій, 91. Боздаган’ян Михайло.