«Інгулець» переграв дублерів «Олександрії»

Перегляди: 788

ФК «Інгулець» розпочав другий навчально-тренувальний збір, повідомили СВN у прес-службі петрівського клубу.

Першим контрольним поєдинком у рамках цього етапу підготовки став матч підопічних Сергія Лавриненка із «Олександрією» U-21.

Більш досвідчені господарі поля відразу захопили ініціативу. На 27 хвилині новачок петрівчан Дмитро Сула забив уже свій другий гол за «Інгулець». Цього разу форвард скористався помилкою суперника на підступах до штрафного майданчику й влучно пробив у дальній кут із 15 метрів – 1:0. У першому таймі господарі не використали ще декілька гольових шансів, і рахунок не змінився.

По перерві петрівчани продовжували йти вперед, і другий гол з близької відстані забив Олександр Мішуренко. А згодом він же оформив дубль, використавши вихід сам на сам із голкіпером олександрійців – 3:0.

Олександрійська молодь боролася до фінального свистка. На 43 хвилині гості скористалися неузгодженими діями воротаря та захисника «Інгульця» й забили гол престижу.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь підопічних Сергія Лавриненка.