Співака з Кіровоградщини, який виступатиме на «Євробаченні», побили в київському метро (ФОТО)

За словами KHAYAT, ніхто з пасажирів не намагався допомогти

5915
кількість переглядів

Учасника Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2019 KHAYAT жорстоко побили в київському метро.

Фотографію з гематомами на обличчі співак опублікував у своєму Instagram, передає «Обозреватель». «Хейтери, я люблю вас», – підписав він знімок.

Артист після інтерв’ю їхав на акустичний концерт разом зі своїм другом. У вагоні метро до них підійшли декілька молодиків. «Один із них каже: “Це ти з телевізора?” Я звик до того, що люди впізнають мене, я завжди простягаю руку, щоб привітатися. А тут замість того, щоб привітатися, людина б’є тебе в обличчя! Вони були схожі на тих, хто нещодавно вийшов із місць позбавлення волі», – прокоментував виконавець.

За словами KHAYAT, ніхто з пасажирів не намагався їм допомогти, незважаючи на те, що у вагоні перебували чоловіки у формі Нацгвардії.

«Коли я підійшов до працівника станції і запитав: “Де поліція?”, вони мені відповіли: “У себе в кабінеті”. Я кажу: “Якого хр*на вони там сидять?” У нашій країні потрібно бути готовим до того, що коли щось відбуватиметься, то всім буде на тебе наплювати», – розповів він.

Співак почувається добре, набагато ж більше постраждав його друг. За словами артиста, його товариша штовхали ногами в обличчя.

Нагадаємо, уродженець Знам’янки Андрій Хайат співатиме у другому півфіналі національного відбору на «Євробачення-2019».

KHAYAT на шоу «Голос країни» виконав українську народну пісню «В кінці греблі шумлять верби» на сліпих прослуховуваннях у першому випуску дев’ятого сезону і розвернув усі крісла.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.