Дублери «Олександрії» виграли у «Зірки»

Перегляди: 835

У рамках підготовки до другої частини чемпіонату України з футболу зустрілися «Олександрія» U-21 та кропивницька «Зірка», повідомляє кореспондент CBN.

Матч проходив в Олександрії на полі зі штучним покриттям КСК «Ніка». На полі точилася доволі жорстка боротьба, що навіть призвело до ушкодження гравця кропивничан. До перерви більше шансів забити мали гості, але своїми можливостями не скористалися.

У другому таймі Андрій Купцов зробив сім замін й господарі стали діяти в атаці значно небезпечніше. На 73-й хвилині після передачі Назарія Воробчака вихід сам на сам із Марком Медведєвим реалізував Назар Волошин. Гості кинулися відіграватися, але олександрійці зіграли надійно. На 85-й хвилині Назарій Воробчак скористався неузгодженістю захисників «зіркових» і ударом з трьох метрів встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:0 на користь «Олександрії» U-21.