У Кропивницькому стартував тур чемпіонату України з волейболу

Перегляди: 1032

У спортивному залі факультету фізичного виховання ЦДПУ сьогодні розпочався третій тур чемпіонату України з волейболу серед команд Першої ліги, передає кореспондент CBN.

Змагання триватимуть три дні. В першому матчі кропивничани з «ФФВ-ЦДПУ» протистояли суперникам з Краматорська.

Перший сет краще розпочали гості. Потім наші волейболісти наздогнали конкурентів й вийшли вперед. Але кінцівка партії залишилася за краматорцями -22:25.

У другому сеті на початку майданчику точилася рівна боротьба й суперники поперемінно вели в рахунку. Але в середині партії господарі турніру вийшли вперед на п'ять очок - 15:10. Краматорцям вдалося відновити рівновагу - 21:21. Але підопічні Сергія Руденка та Костянтина Мартишевського, все ж, витягнули на нервах цей сет -27:25.

У четвертій партії кропивничани повністю володіли ініціативою й виграли сет - 25:20. Далі наші волейболісти упіймали кураж і в четвертій партії розтрощили суперників - 25:12 і виграли матч 3:1.

Завтра, об 11.00 кропивничани зіграють з волейболістами з Покровська.