У вбиральнях 180 шкіл Кіровоградщини покращать санітарний стан

Управління освіти і науки облдержадміністрації визначило 180 шкіл, які можуть отримати відповідну субвенцію

409
кількість переглядів

Кіровоградська область вперше отримала кошти на покращення санітарно-гігієнічних умов у школах – усього більше 7 мільйонів гривень цільової освітньої субвенції з державного бюджету.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко сьогодні, 11 лютого, передає кореспондент CBN.

За словами Коваленка, ці кошти підуть на купівлю електрорушників, встановлення електрозберігаючих вікон, закупку бойлерів – відтак у туалетних кімнатах з’явиться гаряча вода.

«Мова іде навіть про те, що в кожній кабінці повинні бути дверцята, оскільки це сучасні вимоги до облаштування таких кімнат. Тобто, отримавши цей ресурс і співфінансування, і сприймаючи його як поточні видатки, ми можемо створити комфортні умови у загальноосвітніх навчальних закладах. Це ще один крок і великої програми, яку ініціює голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, “Здоров’я наших дітей”», – наголосив Сергій Коваленко.

Відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти, до переліку закладів потрапляють школи І ступеню, де навчається понад півсотні дітей, І-ІІ ступенів, де навчається понад сотня дітей, а також І-ІІІ ступенів, де навчається 120 і більше дітей.

Управління освіти і науки облдержадміністрації визначило 180 шкіл, які можуть отримати відповідну субвенцію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.