Аброськін заявив, що зниклу на День Незалежності дівчину на Кіровоградщині вбили

Водночас, за офіційними даними поліції, тіла Діани й досі не знайшли

18807
кількість переглядів

Перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін заявив, що жительку Суботців Знам’янського району Діану Хріненко, яка зникла на День Незалежності у 2018 році, вбили.

Про це він написав у Facebook, передає кореспондент CBN.

«У 2018 році у нас зґвалтували та вбили дітей: у Харкові – Алісу Оніщенко, у Кропивницькому – Діану Хріненко, у Дніпрі – Єлизавету Корешнікову. Ми працюємо щоденно, але до цього часу злочинці не встановлені, а я щось не бачу банерів про підтримку їхніх батьків, не бачу й підтримки законопроекту про підвищення покарання за ґвалтування дітей», – йдеться у дописі.

Водночас, за офіційними даними поліції, тіла Діани й досі не знайшли. Кримінальне ж провадження за статтею про умисне вбивство (ст. 115 Кримінального кодексу України) порушується при зникненні людини, щоб правоохоронці могли здійснювати відповідні оперативно-розшукові заходи.

На запитання CBN у месенджері, що саме він мав на увазі, коли написав про вбивство Діани, В’ячеслав Аброськін поки не відповів.

Нагадаємо, за інформацію про 16-річну Діану Хріненко, яка 24 серпня о 21:00 пішла в центр села Суботці на святкування Дня незалежності та до теперішнього часу не повернулася, оголосили винагороду.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.