Олександрійці поступилися в першому матчі другого збору в Туреччині

Перегляди: 770

Гравці та тренери ФК «Олександрія» відправилися на свій другий навчально-тренувальний збір, повідомили CBN у прес-службі олександрійського клубу.

У Белеку, де базується олександрійська команда, підопічні Володимира Шарана вже зіграли контрольний матч із «Желєзнічаром», який виступає в елітному дивізіоні Боснії і Герцеговини.

Склади суперників були наближені до оптимальних. У першому таймі голкіпер «залізничників» врятував свою команду після ударів Артема Сітала та Станіслава Мікіцея. Кілька разів свою реакцію продемонстрував і Юрій Паньків. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

По перерві суперники продовжували обмінюватися небезпечними випадами. Тренерський штаб олександрійців зробив чимало замін, і Денис Устименко влучив у стійку воріт конкурентів. Згодом форвард таки забив, але арбітр не зарахував гол через офсайд. На завершення зустрічі боснійці двічі вразили ворота Владислава Леванідова. А на 90-й хвилині підсумок протиборства влучним ударом підбив Віталій Пономар – 1:2.

«Олександрія», перший тайм: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Антон Шендрік, Денис Дедечко, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Андрій Запорожан, Євген Банада, Кирило Ковалець, Артем Полярус, Артем Сітало.

«Олександрія», другий тайм: Юрій Паньків (Владислав Леванідов, 71’), Антон Шендрік (Владислав Шкіндер, 68’), Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич (Станіслав Микицей, 60’), Тимур Стецьков, Дмитро Гречишкін (Дмитро Шастал, 60’), Кирило Ковалець (Денис Устименко, 65’), Максим Задерака, Євген Банада (Олексій Довгий, 65’), Віталій Пономар, Денис Дедечко (Кирило Дришлюк, 68’).