На Кiровоградщинi копи затримали двох грабiжникiв-рецидивiстiв

Нинi полiцейськi довели причетнiсть осiб до скоєння трьох крадiжок iз дачних будинкiв

636
кількість переглядів

На Кiровоградщинi затримали двох грабiжникiв, якi ранiше притягувалися до кримiнальної вiдповiдальностi за скоєння грабежу та крадiжок.

Про це CBN поiнформували в прес-службi ГУ НП областi.

Повiдомлення вiд жителiв садового товариства про пiдозрiлих чоловiкiв до Кiровоградського районного вiддiлення полiцiї надiйшло 13 лютого близько 13:00.

На однiй iз дорiг полiцейськi зупинили вказану жителями автiвку. У її салонi перебували двоє мiсцевих жителiв, що ранiше притягувалися до кримiнальної вiдповiдальностi за скоєння грабежу та крадiжок.

«Нинi полiцейськi довели причетнiсть осiб до скоєння трьох крадiжок iз дачних будинкiв. Належний їм транспортний засiб вилучили i помiстили на штрафмайданчик. Обом громадянам повiдомили про пiдозру та затримали в порядку ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України», – розповiв начальник вiддiлення полiцiї Володимир Величко.

За фактом вчинених особами злочинiв розслiдують кримiнальнi провадження, розпочатi за ч. 3 ст. 185 Кримiнального кодексу України «Крадiжка». Санкцiя статтi передбачає покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд трьох до шести рокiв.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.