На Кіровоградщині запрацювала ресурсна кімната

Заняття відвідують 12 дітей з особливими освітніми потребами

1123
кількість переглядів

На облаштування ресурсної кімнати в Олександрівській школі №1 з різних джерел фінансування профінансували 891 тисяч гривень.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

З місцевого бюджету на ремонт та облаштування виділили 513 тисяч гривень.

З робочим візитом у закладі побували голова Олександрівської РДА Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко. Вони ознайомилися із організацією роботи з особливими дітьми, завітали на корекційно-розвиткові заняття.

Заняття відвідують 12 дітей з особливими освітніми потребами. За допомогою команди спеціалістів психолого-педагогічного супроводу діти мають змогу краще засвоювати навчальний матеріал.

У ресурсній кімнаті функціонує три зони.

  • Навчальна, до якої входить: мультимедійне обладнання, проектор, інтерактивний сенсорний модуль, магнітно-маркерна дошка, комп’ютерне обладнання (планшети, ноутбуки, ламінатор, багатофункціональний пристрій (принтер/сканер-копір), наочні матеріали для розвитку мови та пізнавальних процесів;
  • Ігрова: килимок для занять та гри, конструктори розвиваючі (дерев’яні та пластмасові конструктори з великими деталями, що складаються за принципом «паз в паз», з можливістю складання плоских та об’ємних моделей для орієнтування в просторі), набір пірамідок універсальний, пісочниця для сухого та кінетичного піску, дерев’яні панно за методикою М. Монтессорі;
  • Соціально-побутова: кухонні меблі, посуд, мікрохвильова піч, чайник, холодильне обладнання, індукційна плита та столові прибори для орієнтування в просторі.
Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.