Курс «Захисник Кіровоградщини» пройшли більше шести тисяч учнів

У конкурсі можливе підвищення кваліфікації для викладачів фізичного виховання і психологів

533
кількість переглядів

За чотири роки існування національно-патріотично конкурсу «Захисник Кіровоградщини» в ньому взяли участь більше шести тисяч учнів.

Про це на засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Кіровоградській ОДА сьогодні, 20 лютого, повідомив заступник голови цієї ради Олег Вєтров, передає кореспондент CBN.

«В 2015 році ми вперше започаткували конкурс “Захисник Кіровоградщини” за ініціативою голови адміністрації, і вже нам є чим пишатися. В нас пройшли навчання більше шести тисяч учнів», – зазначив Вєтров.

Також у конкурсі можливе підвищення кваліфікації для викладачів фізичного виховання і психологів.

«Дуже добре, що такі конкурси є популярні, а популярні вони тому, що проходять у формі гри. І саме цей елемент гри і цей підхід дозволяють формувати особисте ставлення учасників до українського війська і до служби в армії», – зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко.

На нараді всі присутні ознайомилися з планом з реалізації проектів та проведення заходів національно-патріотичного виховання на 2019 рік. Загалом за 2019 рік планують провести десять національно-патріотичних заходів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.