У Кропивницькому оголосили карантин через хвору на сказ кішку

Власники домашнiх котiв та собак на карантиннiй територiї повиннi щепити своїх тварин, за відмову штрафуватимуть

565
кількість переглядів

На деяких вулицях у Кропивницькому оголосили карантин через хвору на сказ кішку.

Про це CBN поiнформували в прес-службi мiської ради.

Комiсiя розглядала випадок виявлення сказу кiшки у приватному домоволодiннi по вулицi Канатнiй й через це вiд 20 лютого на частинi територiї мiкрорайону Кущiвка запровадили двомiсячний карантин.

Власниця тварини помiтила у неї конвульсiї пiсля вранiшньої годiвлi, крiм того хвора кiшка напала на господиню та нанесла їй подряпини, пiсля чого тварина загинула.

У лабораторiї Держспоживслужби пiдтвердили захворювання тварини на сказ. Власницi хворої кiшки та членам її родини рекомендували звернутися до травматологiчного вiддiлення лiкарнi для подальшого обстеження та проведення профiлактичних заходiв.

Спецiалiсти мiської державної лiкарнi ветеринарної медицини провели дезiнфекцiю територiї подвiр’я домоволодiння, де виявили сказ у тварини. На прилеглiй територiї та низцi вулиць мiкрорайону Кущiвка вiд сьогоднi проводитимуть щеплення домашнiх тварин антирабiчною вiрус-вакциною «Рабiстар».

Заходи проводитимуть на вулицях: Преображенська, Кримська, Каляєва, Таврiйська, Канатна, Воронезька, Акмолiнська, Байкальська, Саратовська, Кишинiвська, Тульська, Водоп’янова, по провулках Кримський, Якимiвський, 9 Сiчня та Середньому.

Всі власники домашнiх котiв та собак на карантиннiй територiї повиннi щепити своїх тварин, якщо вони вiдмовляться, то на них накладуть штраф.

Нагадаємо, в одному з домоволодінь на вулиці Канатній зафіксували захворювання кота на сказ, власниця якого звернулася до ветеринарної лікарні після того, як у тварини з’явилися судоми.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.