У Кропивницькому чоловік намагався вистрілити в патрульного (ВІДЕО)

Зловмисникам загрожує позбавлення волі до десяти років з конфіскацією майна

613
кількість переглядів

Приблизно опівночі патрульні отримали повідомлення про те, що двоє чоловіків зі зброєю на вулиці Полтавській відібрали 62 гривні.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Недалеко від місця події заявники вказали на двох чоловіків, які, з їхніх слів, і заволоділи грошима. Коли ймовірні злочинці побачили патрульних, то спробували втекти.

Першого з них інспектор моніторингу затримав майже одразу. Ним виявився раніше судимий 22-річний кропивничанин. Надалі при поверхневій перевірці патрульні виявили у нього стартовий пістолет.

Його спільнику теж не вдалося далеко втекти від іншого патрульного. Коли чоловік збагнув, що йому не вдасться зникнути, то дістав вогнепальну зброю та направив на патрульного.

Ситуація не залишала патрульному нічого іншого, як привести табельну зброю в бойову готовність. Цей аргумент виявився дієвим і змусив 37-річного жителя міста припинити подальший спротив.

На місце патрульні викликали слідчих. Надалі чоловіків, на яких вказували потерпілі, доставили до Кропивницького відділу поліції. Виявлені незаконні предмети вилучили для проведення експертизи.

Імовірних злочинців, що вчинили розбійний напад, оперативно виявили кропивницькі патрульніЦієї ночі охоронці порядку отримали повідомлення про те, що двоє чоловіків зі зброєю заволоділи грошовими коштами громадян. Подія сталася приблизно опівночі на вулиці Полтавська. Першими на виклик відреагували інспектори відділу моніторингу та аналітичного забезпечення патрульної поліції Кіровоградщини. Вже за декілька хвилин після отримання повідомлення про розбій вони разом з потерпілими шукали нападників. Недалеко від місця події заявники вказали на двох громадян, які з їхніх слів і заволоділи їх грошима. Коли ж імовірні злочинці побачили патрульних, то спробували втекти. Першого з них інспектор моніторингу затримав майже одразу. Ним виявився раніше судимий 22-річний кропивничанин. Надалі при поверхневій перевірці патрульні виявили у нього предмет, схожий на стартовий пістолет. Його спільнику теж не вдалося далеко втекти від іншого патрульного. Коли чоловік збагнув, що йому не вдасться зникнути, то дістав предмет, схожий на вогнепальну зброю, та направив на патрульного. Ситуація не залишала охоронцю порядку нічого іншого як привести табельну зброю в бойову готовність. Цей аргумент виявився дієвим та змусив 37-річного мешканця міста припинити подальший спротив законній вимозі патрульного. Недалеко він кинув на землю предмет, схожий на зброю.На місце патрульні викликали слідчих. Надалі чоловіків, на яких вказували потерпілі, доставлено до Кропивницького відділу поліції. Виявлені незаконні предмети вилучено для проведення експертизи.Сума дріб’язку, яким заволоділи ймовірні нападники, склала лише 62 гривні. Але точно не дріб’язковою може бути відповідальність за такі дії. Скоєне кримінальне правопорушення має ознаки розбою, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.187 ККУ) та передбачає максимальну відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із конфіскацією майна.#Kroppolice, #ПатрульнаПоліція

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Вівторок, 26 лютого 2019 р.

Скоєне кримінальне правопорушення має ознаки розбою, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 187 ККУ), та передбачає максимальну відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до десяти років із конфіскацією майна.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.