Кропивничанки вдало виступили на Кубку України з важкої атлетики (ФОТО)

Перегляди: 1428

198 найсильніших важкоатлетів приїхали до Чернігова боротися за медалі Кубку України, повідомили СВN в ОСДЮШО «Надія».

Це перший Кубок України, на якому спортсмени змагаються у нових вагових категоріях, які затвердили 5 липня 2018 року на конгресі IWF. Важкоатлети змагаються у 10 вагових категоріях на чемпіонатах світу, континентальних і національних змаганнях.

[caption id="" align="aligncenter" width="640"] В’ячеслав Жуков і Софія Федак[/caption]

На Олімпійських іграх жінки та чоловіки будуть виборювати нагороди у семи вагових категоріях.

У перший день змагань юна кропивничанка Софія Федак у ваговій категорії до 45 кг здобула бронзову нагороду, набравши в сумі двоборства ( ривок – 43 кг, поштовх – 55 кг) 98 кг.

У другій день на помост у ваговій категорії до 59 кг вийшла Ольга Пікаш і стала срібним призером із сумою 160 кг (70+90).

[caption id="" align="aligncenter" width="640"] В'ячеслав Жуков і Ольга Пікаш[/caption]

Ще одна вихованка ОСДЮШО «Надія» Вікторія Агаметова виконала норматив майстра спорту України.

Тренує спортсменок заслужений тренер України В’ячеслав Жуков.