У Кропивницькому планують розширити повноваження департаменту економіки

Управління торгівлі контролюватиме виконання рішення міськради про заборону торгівлі алкоголем у нічний час

1022
кількість переглядів

У Кропивницькому планують розширити повноваження департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради.

Як розповіла CBN директор департаменту Маріанна Морква, планується внести зміни до положення про департамент: до його функцій додати складання протоколів про адміністративні правопорушення. Мається на увазі продаж алкоголю у заборонений рішенням міськради час доби.

Таким чином співробітники управління торгівлі та побутового обслуговування населення отримають повноваження для контролю за дотриманням заборони нічної торгівлі алкоголем.

За словами Маріанни Моркви, департамент планує залучити поліцію, яка і сама має повноваження складати протоколи на суб’єкт господарювання і накладати штрафні санкції. Наразі розробляють графік виходу в рейди.

«Мета проста – щоб у місті в нічний час дотримувались тиша та громадський правопорядок, покращилася криміногенна обстановка», – пояснила Маріанна Морква.

Нагадаємо, що в листопаді депутати прийняли рішення заборонити продаж алкогольних напоїв у Кропивницькому з 22:00 до 8:00.

Лара Гуріна, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.