Кропивничанин виграв Кубок Чехії з волейболу (ФОТО)

Перегляди: 3256

У Чехії завершилася фінальна серія матчів до трьох перемог, в якій визначився володар Кубка Чехії, повідомив СВN гравець чеського клубу «Іхострой» Валерій Тодуа.

Саме клуб кропивничанина, який робив перші спортивні кроки в ДЮСШ-3 під керівництвом Маргарити Кольцової, виграв трофей, перегравши у фіналі суперників із ВК «Кладно» 3:0.

У 2017 році наш земляк став чемпіоном Чехії й виступав у волейбольній Лізі чемпіонів. Раніше в складі казахського «Атирау» талановитий волейболіст виграв Кубок Казахстану.

Попереду у Валерія Тодуа - матчі плей-офф чемпіонату Чехії, де його команда є одним із головних претендентів на чемпіонський титул.

Детальніше про Валерія Тодуа та його спортивний шлях можна дізнатися тут.