У Кропивницькому юніори ПриватБанку захищали свої перші бізнес-проекти

Уроки фінансової грамотності - найактуальніша тема для сьогоднішніх школярів

0
517
кількість переглядів

У Кропивницькому школярі молодших класів захищали свої перші бізнес-проекти.

Як розповіла CBN керівник прес-офісу ПриватБанку в області Анжела Дзінзюра, цей захист став логічним підсумком занять з фінансової грамотності в бізнес-школі ЮніорБанку.

50 бізнес-проктів учні перших та других класів гімназії ім. Тараса Шевченка захищали перед експертами, в якості яких виступили відомі кропивничани.

«Захист бізнес-проектів наймолодших юніорів ми вперше проводили із запрошенням експертів, які навіть повірити не могли, що такі юні бізнесмени можуть створити справжні, серйозні бізнес-проекти, – поділилася враженнями керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку Вікторія Подкладенко. – Наші юніори з честю пройшли усі випробування – здолали тести, виконали всі практичні завдання. Вони тепер фінансово обізнані і захищені».

«Уроки фінансової грамотності – найактуальніша тема для сьогоднішніх гімназистів, які мають отримувати не тільки теоретичні знання. Вони повинні вміло використовувати їх на практиці. Найголовніше, чому мають навчитися наші діти – вмінню користуватися банківською карткою, розуміти важливість безготівкових розрахунків. Ми відвідуємо Європу – наші діти їздять на екскурсії до європейських країн, де немає практики використання готівки. Користування карткою Юніора не лише убезпечить від втрати готівки, але й навчить раціональному і правильному використанню грошей», – вважає директор гімназії Галина Война.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.