Жителi Кiровоградщини отримають карту перспективного плану областi

Полiграфiю виготовили не за бюджетнi кошти

881
кількість переглядів

Жителi Кiровоградської областi отримають конверт iз результатами реформи децентралiзацiї, планом перспективного розвитку регiону на найближчi три роки, а також формою зворотного зв’язку.

Повний пакет документiв продемонстрував журналiстам очiльник областi Сергiй Кузьменко сьогоднi, 4 березня, повідомляє кореспондент CBN.

Голова ОДА зазначив, що полiграфiю виготовили не за бюджетнi кошти. Також це не є полiтичною агiтацiєю. Збiр пропозицiй вiд громадян – це продовження роботи у форматi Ради регiонального розвитку. До цього пропозицiї надходили вiд органiв влади територiальних громад.

Доставку здiйснюватимуть волонтери протягом кiлькох мiсяцiв. Усього розповсюдять майже 250 тисяч примiрникiв.

У конвертi – карта областi, на яку нанесено перелiк перспективних проектiв, що реалiзуватимуться протягом 2019-2021 рокiв (ремонти дорiг, шкiл, дитячих садкiв, оновлення лiкарень, будiвництво амбулаторiй, придбання транспорту, розвиток iнфраструктури тощо), буклет iз результатами впровадження реформи децентралiзацiї i анкета.

Люди зможуть не лише ознайомитися iз конкретними досягненнями областi, а й внести власнi правки до карти розвитку на найближчi три роки. Надiслати їх можна безкоштовно у конвертi, який iде у комплектi.
Голова облдержадмiнiстрацiї закликав жителiв областi активно надавати свої пропозицiї. Їх обов’язково врахують.

«Кожен житель областi зможе дати нам додатковi рекомендацiї – написати про те, щоб вiн хотiв змiнити у своєму населеному пунктi чи на своїй вулицi. Така форма зв’язку влади i громади є доречною i ефективною. Кожен зможе допомогти сформувати дорожню карту позитивних змiн, що вiдбуватимуться у наступнi три роки», – зазначив Сергiй Кузьменко.

Нагадаємо, у Кропивницькому пройшла Рада регiонального розвитку за участi Президента України Петра Порошенка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.