Журналіст заявив, що заступник голови Кіровоградської облради хоче його вбити (ВІДЕО)

Ігорю Степурі не сподобалися висловлювання Гордона про Бандеру

9443
кількість переглядів

Журналіст Дмитро Гордон заявив, що заступник голови Кіровоградської обласної ради «свободівець» Ігор Степура хоче його вбити.

Заяву він оприлюднив на своєму YouTube-каналі вчора, 4 березня, передає кореспондент CBN.

«Це дуже важливе звернення до всіх, хто мене зараз бачить і чує, – сказав Дмитро Гордон. – Перед президентськими виборами у нас в Україні, по-перше, через весну загострилася шизофренія у багатьох політиків, по-друге, підняли голови ті, хто звик у переломні моменти української історії підкидати дрова у вогнище».

Журналіст пояснив, що нещодавно давав інтерв’ю сайту «Політика», де відповів, у тому числі, й на запитання про роль Степана Бандери в українській історії. Гордон вважає, що нині не час для мовних та історичних суперечок.

«Дивіться, я людина, яка не любить Бандеру, і заявляє про це публічно», – наголосив Гордон.

Він зазначив, що різко проти його заяви щодо Бандери висловилася «свободівка» Ірина Фаріон: «Вона просто агент ФСБ Росії».

Письменника Олеся Бузину, книгу якого «Вурдалак Тарас Шевченко» визнали такою, що розпалює міжнаціональну ворожнечу, вбили в Києві у квітні 2015 року. Вбивць не знайшли.

«За нею пише заступник голови Кіровоградської обласної ради, це офіційна особа. Ігор Степура. Моє фото у нього в фейсбуці і надпис: “Треба, щоби воно здохло. Слідом за Бузиною”, – розповів також Гордон. – Я хочу сказати, по-перше, цьому Степурі: “Ти мені не потрапляй на очі, я тобі кадик вирву, с… Ти кому сказав здохнути? Мені? Приїдь сюди і скажи це мені в очі, якщо сміливості вистачить. Це перше. Друге: завтра ж зранку я звернуся з офіційним листом до Генерального прокурора Юрію Луценка, до голови СБУ Василя Грицака, до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У цьому листі я детально викладу всі факти, які навів тут».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.