На Кіровоградщині продовжують фіксувати порушення виборчого процесу

36 фактів про порушення поки перевіряють

807
кількість переглядів

107 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства отримала поліція Кіровоградщини від початку передвиборної кампанії.

Про це CBN поінформували в прес-службі ГУ НП області.

За 32 фактами склали 39 адміністративних протоколів, з них 36 направили до районних судів, де вісім закрили через відсутність складу адміністративного правопорушення.

На сьогоднішній день поліцейські проводять розслідування кримінальних проваджень, які розпочаті за повідомленнями про події, пов’язані з виборчим процесом: два – за ст. 160 (підкуп виборця), одне – за ст. 296 (хуліганство) та одне за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

36 фактів про порушення поки перевіряють, а в 35 повідомленнях не встановили наявності складу адміністративного правопорушення.

Нагадаємо, президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.