У Кропивницькому замміністра юстиції вручала свідоцтва про народження (ФОТО)

З початку року в пологовому будинку №1 Кропивницького народилося 362 немовлят

0
1033
кількість переглядів

У Кропивницькому сьогодні, 13 березня, батьки трьох хлопчиків отримали у пологовому будинку №1 свідоцтва про народження  і вітальну листівку від міністра юстиції із рук заступника міністра.

Як розповіла сама заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська, їй було дуже приємно під час робочої поїздки взяти участь у такому заході, передає кореспондент CBN.

«Дякую Вадиму Гуцулу (керівнику юстиції Кіровоградщини. – Ред.) за те, що він презентував мені таку чудову нагоду – вручити трьом новонародженим хлопчикам у пологовому будинку свідоцтва про народження. Я як мама чудово розумію, як це важливо. Батьки позбавляються зайвого клопоту. Вони вже виходять з малюком і з документом. Вони йдуть додому і присвячують весь свій час тому, щоб цю дитину виховувати, пестити, любити одне одного. Кохайтесь, а про документи подбає мін’юст», – зазначила Ірина Садовська.

Батькам також вручили подарункові пакети з памперсами.

За словами головного лікаря Людмили Романів, з початку року в пологовому будинку №1 Кропивницького народилося 362 немовлят. Батьки 300 отримали свідоцтво про народження у медичному закладі.

Лара Гуріна, CBN

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.