Кропивницькі студенти вдало виступили на всеукраїнських спортивних іграх із гирьового спорту

Перегляди: 966

У Харкові проходили змагання з гирьового спорту в рамках всеукраїнських спортивних ігор серед студентів вищих навчальних закладів другого рівня акредитації.

У турнірі взяли участь команди 112 аграрних навчальних закладів України, передає кореспондент CBN.

Кіровоградщину тут представляла збірна Кропивницького коледжу механізації сільського господарства. В особистому заліку переможцями стали: в категорії до 90 кг - Кирило Балаєнко, в категорії понад 90 кг - Роман Лужняк, який, до того ж, виконав норматив майстра спорту України.

Срібні нагороди здобули: в абсолютній першості - Вікторія Сокуренко та Ярослав Міщенко - у ваговій категорії до 80 кг.

Бронза - в активі Дмитра Гревцева, який посів третє місце у ваговій категорії до 65 кг.

У загальному заліку кропивницькі студенти посіли друге місце.