У Кропивницькому вiдбудеться круглий стiл «Я зберiгаю своє мiсто»

До участi запрошують пам’яткоохоронцiв, краєзнавцiв, археологiв, архiтекторiв, iсторикiв, працiвникiв музейних та архiвних установ, громадських активiстiв

654
кількість переглядів

День пам’яток iсторiї та культури вiдзначають в Українi щорiчно 18 квiтня.

З нагоди визначної дати управлiння мiстобудування та архiтектури мiської ради Кропивницького iнiцiює проведення круглого столу «Я зберiгаю своє мiсто».

Про це CBN поiнформували в прес-службi мiської ради.

До участi в розмовi запрошують пам’яткоохоронцiв, краєзнавцiв, археологiв, архiтекторiв, iсторикiв, працiвникiв музейних та архiвних установ, громадських активiстiв та усiх, кому не байдужа культурна спадщина Кропивницького.

Для формування порядку денного круглого столу управлiння  очiкує вiд потенцiйних учасникiв пропозицiї щодо висвiтлення теми охорони пам’яток.  Їх необхiдно оформити у форматi презентацiй Microsoft Power Point та надати до управлiння до 1 квiтня.

З органiзацiйних питань щодо проведення круглого столу потрiбно звертатися до контактної особи – головного спецiалiста вiддiлу з охорони культурної спадщини Володимира Поповiчева, тел. (0522) 22 59 55, e-mail: voksarh@gmail.com, або за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 68, (кiмната 323).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.