У Кропивницькому презентували виставку про історію Донбасу (ФОТО)

Виставка експонуватиметься у краєзнавчому музеї до 4 квітня 2019 року

576
кількість переглядів

В обласному краєзнавчому музеї презентували інформаційно-просвітницьку виставку «Донбас: переPROчитання образу», підготовлену Українським інститутом національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

Виставка інформує про реальні факти й історію Донеччини як невід’ємної частини України.

Експозиція сформована на основі маловідомих архівних матеріалів з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документів з Держархіву Донецької області. Вона є спробою деконструювання створеного російською пропагандою негативного медійного образу Донецького краю як «особливого» регіону.

У презентації виставки взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Посадовець зауважив, що представлена експозиція є черговим кроком у розвінчуванні міфу про «неукраїнський» Донбас.

«Уже назви розділів виставки, сформовані на основі історичних фактів, переконують у тому, що Донеччина – невід’ємна територія України, – наголосив Сергій Коваленко. – Особливо корисно буде переглянути експозицію учнями і студентам. Впевнений також, що і освітяни, і працівники закладів культури, і всі, хто буде її відвідувати, знайде для себе багато цікавої інформації».

Виставка експонуватиметься у краєзнавчому музеї до 4 квітня 2019 року, потім в інших музейних закладах області.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.