У Кропивницькому врятували кота, який 12 діб не міг вибратися з підвалу

Майже два тижні тому вуличний кіт Мурзик потрапив до підвального приміщення колишньго гуртожитку по вулиці Бєляєва у Кропивницькому

500
кількість переглядів
Фото Олени Данилишин

Ірина Іванова, «Кіровоградська правда»

В обласному центрі зоозахисники об’єдналися з журналістами заради порятунку рудого кота-безхатька. 12 діб тварина провела у підвальному приміщенні колишнього гуртожитку. Самотужки вибратися не міг. Не вдавалося дістати кота і рятувальникам.

Майже два тижні тому вуличний кіт Мурзик потрапив до підвального приміщення колишньго гуртожитку по вулиці Бєляєва у Кропивницькому. Самотужки звідти вибратися не міг. Забив на сполох чоловік, який підгодовував тварину-безхатька. Він каже, намагався самостійно зарадити тварині, однак не вдавалося – кіт забився у куток і не реагував.

– Я спускав йому ковдру… Думав, він вибереться, але ні – дуже стресував, – розповідає Юрій.

За допомогою в порятунку кота чоловік звернувся до зоозахисної організації «Бім». Активісти викликали рятувальників. Ті впродовж кількох днів виїздили на місце. Однак гуртожиток – власність приватна. Щоб визволити тварину, необхідно було розібрати частину цегляної кладки у підвалі. Дозвіл дали тільки після втручання журналістів.

Щойно Мурзика дістали з підвалу, Юрій одразу взяв його на руки. Чоловік настільки зрадів порятунку тварини, що не стримував сліз.

– Кілька ночей я не міг спати, все думав, як він там? Страшно було уявити, що Мурзик може загинути, – говорить Юрій.

Небайдужий кропивничанин настільки прикипів до кота, що після порятунку вирішив залишити його собі.

– У мене є вже три кота, але на вулиці залишити його я не можу. Єдине, дам йому інше ім’я. У нього тепер нове життя. Сподіваюся, інші його приймуть, – ділиться чоловік.

Утім історія щасливого порятунку кота на цьому не завершилася. Завдяки сюжетам на телебаченні й новинам в інтернеті, відшукалися справжні господарі тварини.

– Знайшлися справжні господарі завдяки розголосу у медіа. Кота звати Жора, і він загубився ще у січні, – повідомила очільниця зоозахисної організації Катерина Дорош.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.