ГО AIESEC у Кропивницькому розповість про підсумки реалізації проектів

11:00 26 березня, Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»)

351
кількість переглядів

Прес-конференція від представництва міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC у Кропивницькому відбудеться у CBN завтра, 26 березня, об 11:00.

Тема: підсумки реалізації соціальних проектів протягом вересня 2018-го – лютого 2019 року та заплановані проекти на наступні півроку.

Протягом останніх п’яти місяців кропивницька молодь займалася підготовкою та реалізацією соціальних проектів, які направлені на вирішення однієї з 17 цілей сталого розвитку ООН.

Проекти:

– World Without Borders (Світ без кордонів), у рамках якого іноземні волонтери-студенти протягом шести тижнів працювали в 10 школах міста з учнями різних класів та проводили для них заняття на теми лідерства, роботи в команді, розвитку корисних навичок для життя та майбутньої роботи тощо;
– Empower – проект, метою якого є психологічна підтримка онкохворих людей. Волонтери проводили майстер-класи, заняття та інші активності з пацієнтами на базі диспансеру;
– Language School – це школа іноземних мов, направлена на покращення рівня англійської мови та розвиток лідерських, комунікативних якостей, можливість живого спілкування зі студентами-волонтерами з різних країн світу та знайомства з культурами і мовами світу.

Спікери:

– Ірина Глобенко, начальник відділу молодіжної політики та виховної роботи департаменту освіти ОДА;
– Аліна Маркіна, голова представництва AIESEC у Кропивницькому;
– Ірина Ставратій, учитель англійської мови НВО №31, яка брала участь в проекті World Without Borders.

11:00 26 березня, Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.