На Кіровоградщині учасники проекту «Шлюб за добу» отримуватимуть сертифікати на мандрівки

Цими вихідними перший сертифікат отримала 888 пара

459
кількість переглядів

На Кіровоградщині учасникам проекту «Шлюб за добу» вручатимуть сертифікати на туристичні мандрівки.

Про це CBN поінформували в прес-службі обласного управління юстиції.

За словами керівника обласного управління юстиції Вадима Гуцула, ідея дарувати подарункові сертифікати на подорожі молодятам виникла в керівника мережі туристичних агентств «JoinUp. Кропивницький» Катерини Стерпул. Управління пропозицію підтримало.

«Запропонувала Вадиму Гуцулу попрацювати в колаборації над розвитком проекту “Шлюб за добу”. Тепер наречені, які зважаться реєструвати стосунки за пришвидшеною процедурою, у якості подарунка під час церемонії отримуватимуть сертифікат зі знижкою на туристичну мандрівку. Відзначу, що використати його пара зможе впродовж року», – розповіла Катерина Стерпул.

Ініціативі вже дали старт. Цими вихідними перший сертифікат отримали громадські активісти Вікторія Талашкевич і Андрій Флоренко, які стали ювілейною – 888 – парою в рамках проекту «Шлюб за добу».

Одружитися за пришвидшеною процедурою можна в двох містах Кіровоградщини. Весільні церемонії в Кропивницькому можуть бути організовані або в обласному художньому музеї, або обласній філармонії. Натомість у Олександрії нареченими пропонують стати на весільний рушник у стінах місцевого Палацу урочистих подій.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.