Ранкові шикування в третьому полку в Кропивницькому стали відкритими для громадськості (ФОТО)

Відтепер щопонеділка ранкові шикування у полку стали відкритими для громадськості

493
кількість переглядів

Відсьогодні, 25 березня, в третьому окремому полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго започаткували нову традицію – відкриті для громадськості шикування.

Про це йдеться на сторінці полку в Facebook, передає кореспондент CBN.

Першими відвідали захід школярі альтернативної школи «Крок», ЗОШ №16, волонтери та членкині Асоціації жінок України «ДІЯ – Кропивницький».

«Ми ставимо на меті виховання молодого покоління, формування нових моральних цінностей, світогляду, демонстрацію мужності і героїзму під час нагородження особового складу, а також виховання в кращих національних традиціях», – сказав заступник командира підрозділу Сергій Францішкевич.

На плацу військової частини вишикувався особовий склад полку та гості заходу. Під Державний гімн України у виконанні полкового оркестру підняли Державний прапор.

Під час заходу командир полку полковник Олександр Трепак вручив чергові військові звання військовослужбовцям, а також – подяку бійцю, який прийшов добровольцем під час оборони Донецького аеропорту і лишився на службі за контрактом. Сьогодні в нього був останній день служби.

Під час шикування присутні традиційно згадали хвилиною пам’яті полеглих побратимів, які віддали життя, боронячи Україну від ворога. Наприкінці заходу військовослужбовці пройшли урочистим маршем. А по його закінченні гості частини відвідали полковий музей – кімнату бойової слави. Окрім екскурсії, військовослужбовці провели для відвідувачів практичні заняття зі збирання та розбирання зброї.

«Все дуже зворушливо, особливо хвилина пам’яті, – зазначила представниця асоціації «ДІЯ – Кропивницький» Тетяна Дзядик. – На такі заходи варто запрошувати цивільних, адже ми не повинні забувати, кому ми вдячні за мирне небо, за те, що ці хлопці ціною свого життя, свого часу, часу своєї сім’ї і роблять усе для того, щоб у нас було справжнє мирне життя».

Аби відвідати шикування в частині, необхідно заздалегідь подати усну заявку за номером телефону: (066) 507-54-07.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.