У Кропивницькому стартували обласні сільські спортивні ігри

Перший етап змагань серед сильніших спортсменів збірних команд районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області пройшов минулої суботи

0
320
views

У приміщенні Кропивницького коледжу механізації сільського господарства Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів першу частину змагань у рамках обласних сільських спортивних ігор серед сильніших спортсменів збірних команд районів і об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області.

Змагання проводились за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Кіровоградської територіальної організації ВФСТ «Колос», передає кореспондент CBN.

На старт вийшли спортсмени з Петрівського, Бобринецького, Олександрівського, Знам’янського, Кіровоградського, Маловисківського, Новоукраїнського, Онуфріївського, Компанівського районів та Помічнянської, Соколівської, Великосеверинської, Новоукраїнської ОТГ.

Найсильніших у особистому та командному заліку виявляли у змаганнях з гирьового спорту, настільного тенісу, шахів та шашок.

У настільному тенісі до трійки найкращих увійшли:

1. Ігор Тризук і Алла Масамчак (Маловисківський район);
2. Володимир Ткачов і Вікторія Матвєєнко (Великосеверинська ОТГ);
3. Віктор Даниленко та Олена Акімова (Онуфріївський район).

У шахах нагороди здобули:

1. Віталій Одинцов і Ольга Журба (Онуфріївський район);
2. Іван Руднєв і Вікторія Трофімова (Новоукраїнська ОТГ);
3. Анатолій Махно та Анна Гресь (Олександрівський район).

У шашках найсильнішими стали:

1. Віктор Шалацький та Людмила Єпіфанова (Новоукраїнська ОТГ);
2. Андрій Гдешинський та Тетяна Новур (Маловисківський район);
3. Дмитро Садовський та Ольга Нестеренко (Соколівська ОТГ).

У гирьовому спорті місця розподілилися таким чином:

– спортсмени Компаніївського району стали найсильнішими у ваговій категорії 65 кг;
– у ваговій категорії 75 кг перше місце у гирьовиків Маловисківського р-ну, а друге -Новоукраїнської ОТГ;
– у категорії 80 кг: перше місце – Знамянський район, друге – Помічнянська ОТГ, Онуфріївський район;
– у категорії 90 кг друге місце поділили Великосеверинівська ОТГ і Олександрівський районн, а бронза у представників Соколівської ОТГ;
– серед атлетів вагової категорії понад 90 кг не було рівних спортсменам Бобринецького району, срібло – Петрівський район, а бронза в силачів Маловисківської ОТГ.

Другий етап змагань відбудеться 5 жовтня в Олександрівці.