Голова ОДА вручив театру імені Кропивницького сертифікат на 40 тисяч гривень (ФОТО)

Сергій Кузьменко наголосив на необхідності придбання для потреб театру нового автобуса

625
кількість переглядів

Напередодні Міжнародного дня театру голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко привітав служителів сцени з професійним святом та вручив їм сертифікат на 40 тисяч гривень для участі у Міжнародному театральному фестивалі «Класика сьогодні», що відбудеться у травні цього року на Дніпропетровщині.

Про це CBN поінформували в прес-службі облдержадміністрації.

«Дуже приємно, що ваша творча команда дарує прекрасне жителям Кіровоградщини, наповнює наші душі світлом. Вдячний вам за те, що ви не тільки створюєте для нас свято тут – у театрі, в храмі культури, а й допомагаєте організовувати обласні заходи», – зазначив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації повідомив, що восени цього року заплановано відкрити в області ще одну театральну сцену, адже триває реконструкція Олександрійського міського палацу культури – будівлі колишнього олександрійського театру.

«Ремонтні роботи ми виконаємо, але відновлений театр необхідно наповнити життям. Сподіваюся, що саме ви допоможете виконати цю місію – створите там теплу атмосферу своєю акторською грою», – наголосив керівник ОДА.

Оскільки колектив театру ім. Кропивницького багато гастролює, Сергій Кузьменко заявив, що необхідно придбати для потреб театру новий автобус: «Я вважаю, що до нового театрального сезону влада спроможна вирішити це питання. З нагоди прийдешнього свята бажаю вам великих творчих успіхів, вдалих вистав, овацій глядачів, а також миру, затишку і спокою вашим родинам».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.