У Кропивницькому запустили сайт про інвестиційну привабливість міста

Він допоможе у формуванні позитивного іміджу міста

543
кількість переглядів

У Кропивницькому створили унікальний інвестиційний портал.

Про це розповіла начальник департаменту економіки та інвестицій міськради Маріанна Морква сьогодні, 26 березня, передає кореспондент CBN.

Портал містить презентаційний відеоролик про Кропивницький, який познайомить відвідувачів з краєвидами міста та його родзинками. Інвестиційний паспорт та кредитний рейтинг міста надають вичерпну інформацію про конкурентні переваги, експортні та імпортні можливості, ступінь кредитоспроможності обласного центра.

Відвідувачі сайту можуть вивчити інтерактивну інвестиційну мапу вільних земельних ділянок та виробничих приміщень, фото і докладну інформацію про них. У наявності перелік муніципальних та інвестиційних проектів, у розділі «Новини» можна знайти інформацію про інвестиційні події в місті та країні, а також календар подій.

На сайті можна ознайомитись з інвесторами та партнерами, перейти на офіційні веб-представництва центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Розділ «Комерційні пропозиції» містить коротку інформацію про суб’єктів підприємницької діяльності, що діють на території міста, там можна наочно побачити товари та послуги, що надаються, і контактні данні.

Крім стандартного розділу «Контакти» з функцією зворотнього зв’язку, є можливість зареєструвати власний кабінет або скористатися онлайн-чатом.

Інвестиційний портал Кропивницького знаходиться за адресою: https://kropinvest.gov.ua.

Маріанна Морква впевнена, що портал допоможе у формуванні позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу міста.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.