В Олександрії відбувся чемпіонат області з військово-спортивних багатоборств пам’яті Героя АТО (ФОТО)

Змагання були присвячені пам’яті воїна-героя, вихованця ПСК «Захист» Максима Бендерова

707
кількість переглядів

Максим Бендеров – український спортсмен та військовик, чемпіон України з панкратіону, старший розвідник підрозділу спеціального призначення ГУР МО України. Майстер спорту з панкратіону. Загинув в АТО 15 липня 2014 року на Луганщині.

Відкритий чемпіонат Кіровоградщини з військово-спортивних багатоборств зібрав у Олександрії 147 спортсменів з Києва, Житомира, Хмельницького, Першотравенська, Кропивницького, Онуфріївки та Благовіщенського.

Про це СВN повідомили в олександрійському ПСК «Захист».

Учасники змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки з відстані семи метрів лежачи та демонстрували майстерність у всестильовому бої.

Серед почесних гостей турніру були президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав’ялов, віце-президент Національної ліги професійного боксу України, чемпіонка світу серед професіоналів Аліна Шатернікова та директор Українського медичного центру спортивної медицини МОЗ України Юрій Дехтярьов.

Присутні вшанували пам’ять Максима Бендерова хвилиною мовчання.

За підсумками дводенної програми змагань вихованці Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» вибороли 17 перших, 17 других та 12 третіх місць.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.