У Кропивницькому ОПОРА розкаже про тенденції порушення процесу виборів в області

Прес-конференція відбудеться в CBN

547
кількість переглядів

У п’ятницю, 29 березня, об 11:00 у Кропивницькому представники Громадянської мережі ОПОРА проведуть прес-конференцію «Активна фаза виборів: тенденції і порушення у Кіровоградській області».

Захід відбудеться у прес-центрі «CBN/Центральноукраїнське бюро новин» (м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх).

На заході експерти обговорять найбільш поширені порушення виборчого законодавства у Кіровоградській області, заміни в ОВК та ДВК, тенденції перед днем голосування.

Спікери:

– координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь;

– громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській області Євген Гурницький.

Запрошуються представники політичних сил, громадських організацій та засобів масової інформації долучитись до обговорення.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся: Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області тел.: 0957943072, e-mail: knrmisto@gmail.com.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.