Вибух у Кропивницькому: місцеві жителі кажуть – недбальство (ВІДЕО)

1429
кількість переглядів

Від вибухів у Кропивницькому постраждало четверо осіб. Нині усі в лікарні з травмами різного ступеню тяжкості. Учора ввечері на вулиці Київській в обласному центрі прогриміло сім вибухів.

На стоянці поряд із газовою заправкою вибухнула автоцистерна. Стовпи вогню бачили жителі навіть віддалених мікрорайонів міста. У будинках прилеглих вулиць повилітали шибки. Рятувальники одразу взялися ліквідовувати надзвичайну подію. Локалізували пожежу трохи більше, ніж за дві години. Нині на місці вибухів працюють експерти. Причину поки не озвучують.

За словами Івана Поліщука, будинок якого знаходиться в ста метрах від паркану і стоянки газової заправки, він був вдома, збирався на пробіжку. Через вибух у сусідів вікна повилітали,  в Івана  впала люстра та посипалася штукарутка

Всього прогриміло сім разів. Першою на майданчику біля заправки вибухнула автоцистерна. У той час розвантажувала скраплений газ. Далі одна за одною вибухали й інші газові цистерни. Вогонь охопив площу близько 200 квадратних метрів. Горіло 5 вантажівок, 10 легкових автомобілів і дах будівлі прилеглої СТО.

«На сьогоднішній день ми не можемо назвали об’єктивні причини виникнення загорання», – зазначив начальник управління надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко.

Утім джерела повідомляють, вибух міг спровокувати виток газу з рукава автоцистерни. Саме в той час нібито переливали пальне. Пошкоджений рукав не витримав тиску.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.