Мер Кропивницького доручив обстежити будинки біля місця вибуху

Водночас міський голова звернувся до рятувальників з проханням перевірити всі заправки міста

533
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив ретельно обстежити будинки, які розташовані поблизу газової заправки, де сталися вибухи.

Про це він написав у Facebook, передає кореспондент CBN.

Райкович зазначив, що для цього створили спеціальну комісію, в склад якої входять квартальні, працівники міських управлінь з надзвичайних ситуацій, архітектурно-будівельного контролю, капітального будівництва.

«Вони обстежать кожен будинок, і визначать ступінь пошкодження. Щоб ми коштом міського бюджету змогли допомогти людям. Члени комісії працюватимуть до понеділка. Якщо раптом чийсь будинок пропустять, обов’язково повідомте на “Гарячу лінію”! Сам на сам з бідою не залишимо», – зазначив Райкович.

Водночас міський голова звернувся до рятувальників з проханням перевірити всі заправки міста, особливо ті, що знаходяться в житлових кварталах і біля соціальних закладів нашого міста.

Нагадаємо, 27 березня, на вулиці Київській сталося сім вибухів через горіння трьох автомобілів зі зрідженим газом. Внаслідок цього загорілися поряд розташовані 10 легкових автомобілів, п’ять вантажівок і будівлі колишньої СТО.

Від пожежі та вибуху постраждали чотири особи.

Пожежу локалізували о 20:55, о 22:45 – ліквідували.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.