У Кропивницькому розповіли про перебіг виборів в області

Як зазначив голова Асоціації політичних наук Дмитро Сінченко, у всіх округах досить висока явка людей

714
кількість переглядів

Сьогодні, 31 березня, відбулася друга сесія виборчого марафону, передає кореспондент CBN.

За словами народного депутата Костянтина Яриніча, суттєвих порушень немає.

«Дільниці відкрились, порушень немає. Я впевнений, що це надасть нам можливість отримати велику явку людей. Ситуація спокійна, вивірена», – зазначив він.

Як зазначив голова Асоціації політичних наук Дмитро Сінченко, у всіх округах досить висока явка людей, а на деяких з них можлива «карусель».

«Карусель» – це коли виборець виносить із приміщення виборчої дільниці свій незаповнений бюлетень і віддає його старшому виконавцеві шахрайської групи. Далі на цьому бюлетені ставиться позначка за потрібного кандидата, і в такому вигляді бюлетень передається наступному з учасників «каруселі».

Цей учасник, прийшовши на дільницю, ховає виданий йому незаповнений бюлетень, а до урни кидає бюлетень із попередньо поставленою відповідною позначкою. Незаповнений бюлетень після виходу з дільниці передається старшому групи, і далі «карусель» прокручується потрібну кількість разів.

«Є ймовірність “каруселі” на 350915 дільниці. Там стояла група чоловіків з грошима, списками кандидатів і портретом одного з них. Коли до них підійшла поліція, вони втекли», – зазначив він.

Також, за його словами, у 103 окрузі половині спостерігачів не видали посвідчення. Люди працювали з витягами, а на дільниці в медичному коледжі виборці не розписувалися в списках.

Заступник керівника обласного штабу Юрія Бойка Олександр Рихлицький зазначив, що в 11 школі підкупили виборців. Підкупом займалася група молодих людей. В найближчий час на них складуть акт.

«Полія сказала, що вони відпочивають і йдуть у магазин, але вони там стояли з 8:00», – додав він.

Координатор руху «Чесно» в Кіровоградській області Люба Лук’янцева додала, що в області є дільниці, на яких вимагають додаток до ID-картки. Вона зазначила, що жодних додаткових документів не потрібно, адже законом це не передбачено, а відповідне роз’яснення є на сайті ЦВК.

Нагадаємо, сьогодні, 31 березня, в Україні тривають президентські вибори.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.