Порошенко: Головнокомандувачем не може бути наркозалежна людина

Глава держави зазначив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі, не повинна мати таку залежність

288
кількість переглядів
Фото DodgertonSkillhause, Morguefile

Людина, що має залежність від наркотиків, не може керувати армією.

Про це заявив Президент Петро Порошенко, повідомили CBN у прес-службі глави держави.

«Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавлені обидва кандидати, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні», – наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна». Глава держави зазначив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі, не повинна мати таку залежність.

«Бо наркотична залежність кандидата є прямою загрозою національній безпеці. Загрозою для кожного українця. І кожен українець має отримати абсолютно чітку відповідь і щодо Порошенка, і щодо Зеленського. Це їхнє право. А права українців треба шанувати і поважати», – сказав Президент.

Відповідаючи на запитання щодо ініціативи Володимира Кличка про проходження перевірки кандидатами у Президенти у Всесвітній антидопінговій агенції, глава держави відзначив, що готовий це зробити.

За словами Президента, це є надзвичайно і принципово, що найавторитетніша в світі міжнародна організація допінгового контролю, яка забезпечила виведення «на чисту воду» і російської допінгової агенції, і зняття Росії з більшості спортивних змагань, буде залучена до цього. «Авторитет цієї організації взагалі не викликає жодного сумніву у жодного представника у всьому світі», – підкреслив Президент.

Нагадаємо, кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський 5 квітня здали тести на наркотики. В обох результат – негативний, однак результати Зеленського датовані 2 квітня.