Партія «Основа» починає активну підготовку до парламентських виборів

В «Основі» зазначили, що ця партія - єдина в Україні політична сила, яка напередодні першого туру президентських виборів змогла поставити інтереси держави вище власних амбіцій

527
кількість переглядів

Партія «Основа» йде на парламентські вибори.

Таке рішення було прийнято 8 квітня на зустрічі лідерів цієї політичної сили, в ході якої «Основа» підвела перші підсумки участі в президентській кампанії, повідомили CBN у прес-службі політичної сили.

«За перший для партії великий політичний цикл “Основа” сформувала надійну команду аж до виборчих дільниць, вибудувала системну комунікацію з виборцями, зуміла донести до людей програму партії і її позиції з основних питань життя України, отримала позитивну реакцію виборців на запропонований партією прагматичний підхід до управління державою, розвитку економіки і досягнення миру», – наголошується у повідомленні.

В «Основі» зазначили, що ця партія – єдина в Україні політична сила, яка напередодні першого туру президентських виборів змогла поставити інтереси держави вище власних амбіцій і прийняла рішення підтримати найбільш сильного опозиційного кандидата як альтернативу чинному главі держави.

«У переломний і драматичний момент кампанії, коли стало зрозуміло, що влада розгорнула систему масштабних фальсифікацій і підкупу, ми прийняли важливе для себе рішення, про яке не шкодуємо. Ми поставили інтереси України вище особистих амбіцій і запропонували всім проукраїнським політикам шлях об’єднання навколо конструктивної програми і демократичних цінностей. Ми підтримали кандидата, який мав високий шанс виграти вибори і був найкращим з ТОП-3 претендентів на пост глави держави. На жаль, інші кандидати не знайшли в собі мужності об’єднатися, що і призвело до виходу Порошенко до другого туру. У другому турі ми не закликаємо голосувати за конкретного кандидата. Так як, на нашу думку, ні один, ні інший претенденти не мають чіткої стратегії досягнення миру і реального плану виходу з економічної кризи. Від результатів цих виборів ми не чекаємо істотного позитиву для України. Але при цьому послідовно закликаємо голосувати проти Порошенка. Вважаємо, що на чолі з ним Україна ще п’ять років точно буде жити все гірше», – йдеться також у заяві партії.

Партія вважає, що ключову роль для України гратимуть парламентські вибори і склад нової коаліції національного компромісу – коаліції прагматиків і практиків. Коаліції, яка буде служити народу, а не інтересам однієї людини.

У зв’язку з цим «Основа» прийняла рішення про активну участь у парламентській кампанії. Партія продовжить свою роботу як самодостатня політична сила і самостійний суб’єкт політичної діяльності.

Про варіанти взаємодії і можливих альянсах з іншими проукраїнськими політичними силами, як вважає глава «Основи» Андрій Ніколаєнко, можна буде вести мову вже після того, як нинішній склад Верховної Ради встановить остаточну конфігурацію виборчого законодавства, за яким і будуть проходити вибори нового складу Ради.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.